Priorytetami dla mnie są wydajność, intuicyjność w obsłudze, oraz czytelność tworzonych aplikacji.

Aplikacje internetowe

Specjalizuję się w budowie ambitnych rozwiązań. Ułatwię zarządzanie Twoją firmą, jej procesami i pracownikami. Stworzę dedykowany, czytelny panel administracyjny, tak by Twoje codziennie zadania były proste i przyjemne.

Dla mikrofirm stworzyłem aplikację pozwalają na zapanowanie nad zadaniami i budżetem. Sam prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą miewałem momenty, gdy budżet prywatny mieszał się z firmowym. Aplikacja pozwala na zaplanowanie zadań i spotkań, budżetu jaki należy na nie przeznaczyć, oraz spodziewane zyski. Powiadomienia E-Mail i SMS przypominają o nadchodzących zdarzeniach. To jest najlepszy przykład, jak technologia może ułatwić rozwój.

Lubię rozwiązywać problemy. Stawiam na wydajność i pamiętam o bezpieczeństwie.

Sklepy internetowe

Od lat interesuje mnie marketing, oraz sprzedaż przez internet. Programowanie to moja pasja, ale uczucia, kiedy dostałem pierwsze powiadomienie o nowym zamówieniu raczej nie zapomnę. Świadomość, że klient zdecydował sie na zakup właśnie w moim sklepie.

Stworzyłem platformę do budowy sklepów internetowych, każdego rodzaju i każdego pomysłu. Skalowalna i wydajna, pozwala na utrzymanie małego i dużego ruchu. Wdrożę dowolny mechanizm promocji i remarketingu. Podstrony zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) i urządzeń mobilnych. A przy tym łatwość obsługi i przejrzystość.

Strony internetowe

Prosta wizytówka WWW dla Twojej firmy. Według mnie firmowa wizytówka ma przede wszystkim przedstawić ofertę Twojej działalności. Powinna szybko się ładować i łatwo pozycjonować. Minimum kodu i bez zbędnych bajerów.

Tak jak zrobiłem stronę Aircode.pl.

Hosting

Realizacje instaluję na własnych serwerach w technologii Cloud, co gwarantuje najwyższą możliwą dostępność usług. Cena hostingu dobierana jest do przeznaczenia strony, od 89zł netto za rok w przypadku małych stron firmowych. Nie musisz martwić się o sprawy techniczne.

Projekty graficzne

Oferuję rozwiązania od pierwszej linijki kodu. To znaczy przygotuję projekt strony, a później ją zrealizuję. Oprócz tego oferuję małe prace graficzne - ulotki, bannery, obrazki na portale społecznościowe. Uwielbiam gradienty i wysoki kontrast :)