O firmie

Firma Aircode powstała z mojej inicjatywy stosunkowo niedawno, bo w połowie roku 2016. Jest kluczowym elementem w drodze ku realizacji wielkich marzeń. Napędza mnie pasja do technologii internetowych i takich właśnie pasjonatów staram się szukać do współpracy w naszym zespole.

Nazwa firmy składa się z dwóch członów - "Air", oraz "Code", w założeniu mających nawiązywać nie tylko do tego czym się zajmujemy, ale również do chluby naszego miasta - cyklicznych pokazów lotniczych Air Show Radom, których sam jestem wieloletnim fanem.

Misja

Liczy się dla nas jakość i zadowolenie klienta. Nie chcemy byś wydawał pieniądze na coś czego nie chcesz i nie potrzebujesz. Cenimy sobie zaufanie i staramy się odwdzięczać pełnym zaangażowaniem w pracę nad projektem.

Nie boimy się wyzwań. Chcemy wprowadzić na lokalny rynek rozwiązania, które do tej pory nie były dostępne. Interesuje nas coś więcej niż własny interes. Coś, czego być może i Ty będziesz świadkiem już wkrótce. Zapraszamy do śledzenia naszej działalności!