Aircode Logo

Nowoczesne strony internetowe

Strona internetowa w biznesie to dziś "must be". Użytkownicy co raz częściej traktują internet jako pierwsze źródło wiedzy. Naszym zadaniem jest nie tylko zamieścić Twoją wizytówkę w sieci, ale również zrobić ją unikalną i intuicyjną, tak aby zachęcić Twojego klienta do kontaktu i skorzystania z usług.

Jak działamy?

Na początku będziemy chcieli poznać Twój biznes, oraz oczekiwania odnośnie strony internetowej. Jeśli posiadasz już stronę firmową dokonamy analizy nie tylko jej, ale również obecnych kosztów jej prowadzenia.

Później przystąpimy do wykonania projektu graficznego. Otrzymasz unikatowy design przygotowany na podstawie profilu Twojej działalności.

Po zatwierdzeniu projektu przejdziemy do realizacji - tzn. programowania. Witryna będzie dostępna na testowym serwerze, co umożliwi przetestowanie jej przed wdrożeniem na serwer końcowy.

Finalnym krokiem jest instalacja strony/aplikacji, oraz ostatnie testy wydajności i optymalizacji.

Po zakończeniu współpracy pozostajemy w kontakcie. Pomożemy w razie problemów, będziemy obserwować kondycję Twojej strony i w miarę możliwości zgłosimy ewentualne problemy. Nie chcemy zostawiać klientów bez opieki.