Aircode Logo

Wydajny, tani hosting dla firm

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę hostingu performance. Zależy nam na tym, by witryny były niezawodne i działały jak najszybciej. Obchodzi nas każdy szczegół, każda milisekunda zbędnego opóźnienia i możliwość poprawienia wyników. Jesteśmy uzależnieni od liczb i testów!

Od standardowego hostingu różni nas nie tylko troska o wydajność. Na naszym serwerze pracują tylko witryny, które sami stworzyliśmy dla naszych klientów. Nie jest to typowa usługa hostingowa, gdzie jeden serwer obsługuje kilkaset, a nawet kilka tysięcy stron internetowych na raz. O niebezpieczeństwach takiego rozwiązania możesz przeczytać na naszym blogu.

Zbudowaliśmy dwa przejrzyste pakiety: Basic - dla większości witryn firmowych i Advanced - dla wymagających.

Cennik hostingu

Pakiet
Basic
Prosta strona firmowa
Advanced
Rozbudowana witryna
Cena za rok brutto
123 zł
256 zł
Pojemność
10 GB SSD
30 GB SSD
Transfer miesięczny
100 GB
300 GB
Domeny, subdomeny
Bez limitu
Bez limitu
Bazy danych SQL
Bez limitu
Bez limitu
Konta FTP, e-mail
Bez limitu
Bez limitu

Technologie

Wydajność i bezpieczeństwo

PHP7 Logo Nie zostajemy w tyle. Aplikacje umieszczane na naszym serwerze wykorzystują najnowsze rozwiązania. Aktualne oprogramowanie to gwarancja wydajności, oraz bezpieczeństwa.

Wygoda

Profesjonalny panel administracyjny do zarządzania Twoim kontem. Łatwo sprawdzisz aktualne zużycie zasobów, podepniesz domenę, dodasz konto e-mail lub bazę danych.

cPanel Logo

Gotowy do trudnych zadań

cPanel Logo Przygotowaliśmy serwer pod nasze wymogi. Miał być wydajny, niezawodny i wykorzystywać najszybsze technologie na których opieramy nasze aplikacje. Taki właśnie jest!